Instagram’a Yeni Özellik Geliyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » MobilTeknoloji » Instagram’a Yeni Özellik Geliyor!
Mobil Teknoloji

Instagram’a Yeni Özellik Geliyor!

En çok kullanılan fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram’a yeni bir özellik daha geliyor. Daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek için geliştirilmeye devam edilen Instagram’a satın alma etiketi ile birlikte arşivleme özelliği gelecek.

Instagram kullanıcıları bu özellik yayınlandıktan sonra paylaştıkları fotoğraflarda bulunan ürünler için fotoğraflara satın alma etiketi koyabilecekler. Böylece o kullanıcıyı takip eden ve fotoğraftaki ürünü beğenen takipçi o etikete tıklayarak ürüne kolayca ulaşabilecek. Ürünü seven ancak hemen almak istemeyen kullanıcılar da düşünülmüş. Onlar da ürünü kendi arşivlerine ekleyip satın almak istedikleri zaman oradan sipariş verebilecekler. Böylece ürünü bir daha aramak zorunda kalmayacaklar.

Instagram kullanan ünlülerin veya fenomenlerin daha çok içerik paylaşmasını tetikleyecek olan bu adım bakalım sıradan kullanıcıların uygulamadaki davranışları nasıl etkileyecek.

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap