HTC’den üç yeni cihaz geliyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » HTC’den üç yeni cihaz geliyor!
Teknoloji

HTC’den üç yeni cihaz geliyor!

HTC’nin yeni akıllı telefonu olan ve Ocean Note kod adına sahip cihazı 12 Ocak günü satışa çıkacak!

HTC’nin yeni akıllı telefonu olan ve Ocean Note kod adına sahip cihazı 12 Ocak günü satışa çıkacak!

Günümüz için bahsedersek eğer, mobil piyasada Apple ve Samsung mobil cihazlar arasında en başta ve tercih edilen modeller olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak durum ne olursa olsun Çin merkezli mobil cihaz üreticileri üretimlere halen devam etmekte ve başarıları gözle görülebilir derecede olduğu kesin. Böylece 2017 yılına iddialı bir giriş yapmak ve piyasanın dengesini sallamak adına HTC, üç yeni Ocean kod adı ile gelen cihaz üretimlerini başarıyla bitirmiş durumda.

Üç Yeni Ocean Geliyor!

Ocean MasterOcean Note ve Ocean Smart adında gelmesi beklenen üç yeni model telefonun gelen verilere göre HTC 11 ile pek benzer yanı olmayacak. Ocean Note hakkında yeni detaylar gelirken elde edilen bilgilere göre DxOmerk‘tan şuan için en yüksek puanı hak eden Google Pixel‘i bile sollayan Ocean geliyor diyebiliriz.

Şuan için telefonun kod adı yerine “Dünyanın en iyi kameralı telefonu Ocean” olarak anılmakta. Ayrıca belirtelim yeni cihazlarda daha önceden Lenovo ve Apple‘ın yaptığı gibi 3.5mm kulaklık girişine yer verilmemiş.

e1d35ccb6c1f4cbb9ebb1877f76eaed0c3274987.jpeg

Yeni Cihazların Renkleri

Ocean MasterOcean Note ve Ocean Smart kod adı altında gelecek olan cihazlar için üç farklı renk seçeneği sunulmuş. Siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile gelen cihazın çift sim kart desteği olan ayrı bir modelinin de geleceği iddia ediliyor.

Ocean Cihazın Özellikleri

Son gelen bilgilere göre cihazın HTC One X10 olabileceği iddia ediliyor ancak biz sızan teknik detayları şöyle aktaralım;

  • 5.5 inç Full HD ekran
  • MediaTek Helio P10 çipset,
  • ARM Mali-T860 MP2 grafik işlem birimi
  • 3GB RAM

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap