HTC Bolt Tanıtıldı! – Pc Webim
Ana Sayfa » MobilTeknoloji » HTC Bolt Tanıtıldı!
Mobil Teknoloji

HTC Bolt Tanıtıldı!

Tayvan merkezli teknoloji devi HTC’nin yeni telefonu HTC Bolt resmi olarak tanıtıldı.

Uzun bir süredir sızıntılar aracılığıyla bilgilerini aldığımız HTC Bolt nihayet tanıtıldı. Beklenilenin aksine Sprint operatörüyle birlikte çıkış yapacak olan cihazın özellikleri ise bir hayli şaşırtıcı. Firmanın HTC 10 model akıllı cihazına benzer bir tasarımı olan HTC Bolt ondan biraz daha büyük bir hacme sahip olmasıyla göze çarpıyor. Cihaz kulaklık girişi olmaması yönünden de iPhone 7 ile benzerlik gösteriyor.

IP57 sertifikası bulunan akıllı cihaz aynı zamanda suya ve toza karşı oldukça dayanıklı bir maddeden yapılmış. Buna ek olarak cihaz, Snapdragon 810 model işlemciyi içinde barındırmasının yanı sıra 3GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile göz kamaştırıyor. HTC Bolt’un aynı zamanda microSD desteği de mevcut yani depolama alanı arttırılabilir. Ekran özelliklerinden bahsedecek olursak cihazın, 5.5 inç büyüklüğünde, Corning Gorillla Glass 5 ile korunan bir ekranı bulunuyor.

HTC Bolt çıkışını direk olarak Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle birlikte gerçekleştirecek. Satış fiyatı ise 599 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap