Güvenli Bir Şekilde Toplu Mail Sistemini Kullanma | Pc Webim
Ana Sayfa » Bilgisayarİnternet » Güvenli Bir Şekilde Toplu Mail Sistemini Kullanma
Bilgisayar İnternet

Güvenli Bir Şekilde Toplu Mail Sistemini Kullanma

Güvenli Bir Şekilde Toplu Mail Sistemini Kullanma

Listenizi oluşturdunuz reklamlarınızı, kampanyalarınızı oluşturdunuz. Sıra bunları toplu olarak göndermek kaldı. Peki, güvenli bir şekilde nasıl gönderilir;
Kaç Liste Oluşturacağınıza Karar Verin: Yani müşterileri ilgilerine göre listeleyin. Örneğin kampanyalarıyla ilgilenebilecek kişiler için bir liste diğerleri için farklı bir liste oluşturun.

İçeriği Hangi Sıklıklarla Göndereceğinizi Belirleyin: Göndermek istediğiniz içerikleri belirli aralıklarla gönderin, haftada bir, ayda bir gibi böyle düzenli olmanız sizin için daha iyi olur.

Toplu mail gönderme sitesi olarak kullanabileceğiniz bu site sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Müşterilerinizden İzin Alın: Göndermek istediğiniz mail sahiplerinden izin alın böylece spam olmadan ve gereksiz klasörlerine düşmeden güvenli bir şekilde kampanyanızı gönderebilirsiniz.

Yasal İşlemleri Bilin ve Uygulayın: İleride bir sorunla karşılaşmamak için veya karşılaştığınız bir sorunda zor durumda kalmamak için yasal yükümlülüklerinizi bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Müşterileriniz Sizden Bilgi Alması ve Size Soru Sorması İçin Genel Bir E-postanız olsun
Mesela genel E-posta değil de çalışanlarınız adına e-posta açarsanız çalışanınız işten ayrıldığı zaman müşterile
rinizin size ulaşması zorlanacaktır. Bu nedenle genel bir e-posta oluşturmanız sizin için ve müşterileriniz için daha iyi olacaktır.

 

images

Yazar hakkında

Site varsayılanı

21 Yaşında teknoloji ve internet sektörüyle yakından ilgilenen bir girişimciyim....Wordpress alanında uzman, seo ve temaları konusunda Profesyonel derecede bilgiliyim.

Yorum Yap