Gta 4 Fatal Errot WS10 Hatası | Pc Webim
Ana Sayfa » Hata Çözümleri » Gta 4 Fatal Errot WS10 Hatası
Hata Çözümleri

Gta 4 Fatal Errot WS10 Hatası

Merhaba arkadaşlar günümüzde birçok insanın elinde olan internet bizlere birçok hatalar çıkarmaya başladı ve çözümü imkânsız hale geldi diye bizi bazı düşüncelere kaptırmaktadır. Âmâ aslında her şeyi bilenler için bu o kadar da zor değildir. Hata oluşmasının nedeni belki bir eksiklik belki de bir yanlışlıktan kaynaklanabilir. Hatalardan biri de budur.

Herkesin genellikle ve sık sık karşılaştığı gta 4 fatal error w10 hatasına bugün hep beraber uygulayarak sizlere hatanın giderilmesinde yardımcı olacağım. Umarım işinize yarar. Bu hatanın nerden kaynaklandığını çoğumuz bilmeyiz ama bu hata .dll dosyalarının olmadığından kaynaklanır ve bizlere bu hatayı yaşatır.
Gta 4 fatal error w10 hatası düzelmesi için forumlarda güncelleme yapılmasını önerirler ama hiçbir alakası yoktur. Herkes kendine göre bazı bazı fikirler sunarlar.

Dediğim gibi .dll dosyası olmadığından hatalar oluşuyor bu hataları kaldırmak için öncelikle .dll dosyalarını indiriyoruz. İnternette Google’a girerek arama motoruna .dll dosyaları yazıyoruz. Açılan aramadan önümüze gelen gta 4 xliveless isimli ilk siteye giriyoruz. Alt tarafta çıkan dowload now butonuna tıklıyoruz. sistemin kendisi zaten otomatik olarak yüklüyor ama sizler beklemek istemiyorsanız sitede bulunan start dowload butonuna tıklayabilirsiniz. Şimdi İndirdiğimiz rar dosyasını gta 4 ün kurulu olduğu yere atıyoruz. Karşımıza çıkan dosyayı gta 4 ün kurulu olduğu yere aynı crack gibi yaparak atıyoruz ve bu sayede sorunumuz çözülecektir. Aşağıdaki resimler sizlere yardımcı olabilir.

wSxCwKZFoxLaE4Fa1mmE
Hatalar o kadar da zor değildir aslında hepsinin bir çözümü ve yapılışı vardır. Gta 4 fatal error w10 hatasında da görüldüğünüz gibi her şeyin bir yapılma şekli vardır yukarda da belli olduğu gibi umarım sizlerde memnun kalmışsınızdır. Sorununuz kısa sürede çözülmüştür. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

RXcXDGfv0saEg9bTa3RJ

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap