Gratis kart nedir? Ne işe yarar? | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Gratis kart nedir? Ne işe yarar?
Tanıtım Yazısı

Gratis kart nedir? Ne işe yarar?

Gratis “Türkiye’nin Kişisel Bakım Marketi” sloganı ile Türkiye’de faaliyet gösteren bir markadır. 600’den fazla mağazaya sahiptir. 2009 yılında kurulmuştur. Özellikle cilt bakım olmak üzere bir çok kişisel bakım ürünü satmaktadır. Yaptığı indirimler ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Gratis Kart nedir?
Gratis kart Gratis mağazasına özel çıkartılmış bir avantaj kartıdır. Sadece Gratis mağazalarında kullanıabilir. Cornetto çekiliş gibi çekiliş kampanyaları mevcut değildir.

Gratis Kart’ın avantajı var mı? Gratis Kart sahipleri iki avantaja sahip olabilirler:

  1. Gratis Kart sahipleri Gratis mağazalarında yaptıkları alışverişlerinden puan toplarlar. Topladıkları bu puanları kullanarak ücretsiz ürün alabilirler. Yapılan alışverişlerde toplanılan puanlarla alınabilecek ürünler çok ciddi miktarda sayılamaz. Oranlar düşüktür.
  2. Gratis Kart sahiplerinin asıl avantajı sahip oldukları kart ile alınacak indirimlerdir. Gratis Kart sahiplerine özel indirimler olabilir. Yapılacak özel indirimlerden faydalanabilmek için Gratis Kart sahibi olmak gerekebilir. Bunun yanı sıra Gratis Kart sahiplerinin telefonuna gelecek mesajlarla, o kişiye özel kampanya olabilir. Yani sadece size özel kampanya ve indirimlere sahip olabilirsiniz.

Gratis Kart nasıl alınır?
Gratis Kart’a mağazalara gidip başvurarak sahip olabilirsiniz. Gratis’in online mağazasına kart bilgilerinizle giriş yapıp online alışveriş yapabilirsiniz. 75 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alınmayacaktır.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap