Google Play 927 Hatası Çözümü | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Google Play 927 Hatası Çözümü
Genel

Google Play 927 Hatası Çözümü

Google Play‘de görülen yüzlerce hata kodu vardır. Bu hata kodlarından en sık karşılaşılanı ise Google Play 927 Hatası‘dır. Hata ile uygulama indirirken veya uygulama güncellerken karşılaşılmaktadır.

Bu yazımızda hatayı nasıl çözebileceğinizi sizlere anlattık. Yazıya başlamadan önce hatanın çözümüyle ilgili kesin bir tespit yapmak mümkün değil, bir kaç nedenden dolayı hata çıkıyor olabilir.

Yöntem -1

Hatanın çözümü için klasik yöntemimiz olan Önbelleği Temizlemek ile başlıyoruz. Ayarlar> Uygulamalar> Google Play Store kısmına geliyoruz. Daha sonran Durmaya Zorla butonuna basıyoruz ve ardından Verileri Sil, Önbelleği Temizle butonlarına da tıklıyoruz.

Yöntem -2

İkinci bir yöntem ise telefona yeni bir Google Hesabı tanımlamak. Bunun için de Ayarlar> Hesaplar> Google kısmına gelin ve telefona tanımlı olan Gmail hesabını kaldırıp yeni gmail hesabı ekleyin. Daha sonra birinci yöntemi tekrar uygulayın.

Yöntem -3

Yukarıdaki  yöntemler işe yaramazsa cihazınızda yer kalmamış olabilir. Hafızasını kontrol edebilirsiniz.

Eğer bunların haricinde farklı bir yöntem ile sorunu çözdüyseniz sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olmak adına yönteminizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap