Gear VR 2 ve Gear VR 3’ü Samsung Onayladı! – Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Gear VR 2 ve Gear VR 3’ü Samsung Onayladı!
Genel

Gear VR 2 ve Gear VR 3’ü Samsung Onayladı!

Sanal gerçeklik gözlüğüne başından beri önem veren Samsung, Gear VR 2 ve Gear VR 3 için çalışmalar yaptıklarını onayladı!

Sanal gerçeklik gözlüğüne başından beri önem veren Samsung, Gear VR 2 ve Gear VR 3 için çalışmalar yaptıklarını onayladı!

Daha önce Galaxy S6 model cihazıyla beraber sanal gerçekliğe adım atan Samsung, Oculus ile iş ortaklığı yoluna giderek Gear VR adında kendi bünyesi altında ilk sanal gerçeklik gözlüğünü mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirerek büyük yankı uyandırmıştı.

En başından beri sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçekliğin yakın gelecekte ve insanlık için çok faydalı olacağına inanan Samsung iki yeni Gear VR 2 ve Gear VR 3 için çalıştığını söyledi.

Gear VR Ne Zaman Gelecek?

Son gelen bilgilere göre Gear VR 2 kısa bir süre sonra tanıtılacak olsa bile Gear VR 3 önümüzdeki yıl ortasına yakın tanıtılacağı söylenmekte. Yinede Gear VR 2 ve devamında Gear VR 3‘ün gelecek olması sevindirici bir durum. Sonuç olarak yeni gelecek olan sanal gerçeklik gözlükleri artık telefonu takıp izlemek yerine kullanıcılara daha fazla deneyim sunacak demek. Belli mi olur belkide hiç aklımıza gelmeyen bir özellikle de karşılaşabiliriz. Samsung‘dan beklentiler şuan için çok yüksek. Eminiz ki Samsung bu beklentileri karşılayacaktır.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap