Galaxy Note 7'nin Not Uygulaması Yayınlandı | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Note 7’nin Not Uygulaması Yayınlandı
Teknoloji

Galaxy Note 7’nin Not Uygulaması Yayınlandı

Galaxy Note 7 için özel geliştirilen Note uygulaması diğer Not modelleri içinde geliyor.

Galaxy Note 7 için özel geliştirilen Note uygulaması diğer Not modelleri içinde geliyor.

Galaxy Note 7 modeli için özel olarak geliştirilmiş note uygulaması sayesinde cihazda yer alan S-Pen ile daha kolay bir deneyim yaşatıyordu. Konu ile ilgili elde edilen bilgilere göre Galaxy Note 7 modeli için olan uygulama diğer cihazlarada gelecek. Belirtelimki bu geliştirilmiş uygulama Note 7 önceki modellerede gelerek deneyim yaşatacak. Bu sayede kişiler eski Note modellerinde bile fazladan deneyim elde edecekler. Şuan için resmi bir şekilde uygulama sunulmamışken yinede kişiler .Apk ile uygulamayı kurabiliyorlar.

Tüm Notlar Tek Bir Yerde 

Galaxy Note 7 öncesi Note serilerinde bile not alma olayında kalemi ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Hemde sadece not alarak değil, bir çok işlevde kolaylık sağlıyor diyebiliriz. S-Pen hem kolaylık hem deneyim sağlıyor. Samsung’un sunduğu bu S-Pen olayı gün geçtikçe gelişiyor ve farklı bir boyuta geçiyor. S-pen ile bir çok işlevi tek bir noktada toplanarak kolayca yapılmazsa telefonu özel kılan özellik olarak görülüyor. S-Pen çizimlerden düzenlemelere kadar ve daha bir çok işi basit bir şekilde yapmanızda büyük etken diyebiliriz. Kullanıcılar ayrı ayrı uygulamaları indirip kurmak yerine S-Pen kalem ile kolayca halledebiliyorlar.

Arkadaşlar resmi bir şekilde güncelleme gelmediği için dışarıdan .Apk indirecekseniz eğer tavsiye etmiyoruz ancak indirecek olanlar varsa güvenilir kaynaktan virüs taraması yapıp cihazınıza kurmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı kişiler virüslü apk ile güvenliğinizi tehdit edebiliyor.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap