Galaxy Note 4 Edge Tanıtımı | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Galaxy Note 4 Edge Tanıtımı
Mobil

Galaxy Note 4 Edge Tanıtımı

Samsung yeni piyasaya sürdüğü Galaxy Note 4 Edge ile ses getirmeye devam ediyor. Kavisli ekran teknolojisinin ilk yaygın kullanımı olan cihaz, bu alanda gösterdiği bildirimlerle kullanıcılarına yeni ve eşsiz deneyimler yaşatıyor. Şık ve zarif tasarımını işlevsel bir bildirim alanı ile desteklemek gerçekten Samsung açısından büyük bir yenilik ve piyasaya da ince bir gözdağı olarak algılanıyor.

Note 4 Edge 4

174 gram olan ağırlığı kendi büyüklüğündeki bir cihaz için son derece makul bir seviyede olan Galaxy Note 4 Edge 5,6 inç ekranı ile kullanıcılarının kalbini kazanıyor. 16 MP arka kamerası son derece profesyonel bir kaliteyi yakalarken 3,7 MP olan ön kamera da bu alandaki hatırı sayılır bir büyüklüğü temsil ediyor. 3000 MAh kapasitesine sahip batarya size günü tamamlama imkânı tanırken 128 GB sınırına kadar yükseltilebilen harici bellek ile oldukça geniş bir depolama kapasitesini kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Dört çekirdekli olan ve 2,7 GHz hıza ulaşan işlemcisi de son derece tatminkâr olan cihazın renk sensörü, hareket sensörü, parmak izi sensörü, barometre, kalp ritmi sensörü, el hareket sensörü gibi çok sayıda sensöre sahip olması benzerlerinden bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Sonuç olarak Samsung’un yeni ürünü Galaxy Note 4 Edge kavisli ekran teknolojisinin ardına saklanmadan çok ciddi bir performansı kullanıcılarına yaşatmayı hedefleyen bir telefon olarak piyasada yer alacak gibi görünüyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap