fulltorrentoyunindir.net İle Oyun İndirin! | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » fulltorrentoyunindir.net İle Oyun İndirin!
Tanıtım Yazısı

fulltorrentoyunindir.net İle Oyun İndirin!

Uzun süredir oyun indirme sektöründe yer alan bu web sitesi, ziyaretçi odaklıdır. Modern bir görüntü sunarken, aynı zamanda hızlı bir web sitesi de sağlamaktadır. Sizlere bu web sitesinin başlıca özelliklerini kendimce anlatacağım.

Sitede var olan oyunlar

Oyun sektörü günden güne büyüyor ve neredeyse şu anda dünyanın en büyük sektörlerinden biri. Her geçen gün büyüyen bu sektör, daha kaliteli ve bütçeli yapımları oyuncuların karşısına çıkarıyor. Ancak ekonomik durumu elverişli olmayan bireyler, bu oyunlardan çoğunlukla mahrum kalıyor. Bu noktada torrent üzerinden oyunlarını indiriyorlar. Böylelikle herhangi bir ücret ödemeden oyunlara erişebiliyorlar. Her sene başlıca serilerin yeni oyunları piyasaya sürülmektedir. Bu web sitemiz sizlere hemen-hemen tüm oyunları reklamsız bir şekilde sunmaktadır. Oyun hakkında sizlere görseller sunmakta, dosya bilgilerini paylaşmakta ve oyuna ait olan sistem gereksinimlerini de paylaşmaktadır. Herhangi bir reklam ile karşılaşmadan, virüssüz bir şekilde gönül rahatlığı ile istediğiniz oyunu indirebilir, keyfini çıkarabilirsiniz. Far Cry serisinin tüm oyunları, Call of Duty serisinin tüm oyunları bulunmaktadır.

Kırılmayan Bağlantılar

www.fulltorrentoyunindir.net sitesinde yer alan hiçbir oyunun indirme bağlantısı kesinlikle kırılmıyor. Bu site oyunların torrent dosyalarını kendi sunucusuna yüklüyor ve buradan servis ediyor. Bu nedenle herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz ve herhangi bir reklam ile karşılaşmıyorsunuz. Eğer sitede kırılmış olan bir bağlantı görürseniz, yöneticileri bildiriniz, onlar hızlı bir şekilde kırılmış olan bağlantıyı kaldıracaklardır. Şu ana kadar yüzlerce oyun indirdim ancak hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bu nedenle güvenilirdir.

İndirdiğim oyunlar ve anılarım

Bunun yanında sizlere geçenlerde bu siteden indirdiğim ve oynadığım bir oyun olan Sekiro Shadows Die Twice oyununu anlatmak istiyorum. Dediğim gibi torrent üzerinden oyunu indirip, sorunsuz bir şekilde kurdum. Crack yaptım ve oyuna giriş yaptım. Donanımlarım yeni olduğundan dolayı oyunu en yüksek ayarlara aldım ve oyun kolu (gamepad) ile oynamaya başladım. Başlarda oyunun mekaniğine alışmak bana çok zor geldi ancak biraz pratik yaptıktan sonra herhangi bir sorun kalmadan savaşabiliyordum. Büyük canavarlara karşı hızlı hareket etmek çok önemliydi, ellerim alıştıktan sonra daha esnek ve hızlı hareket etmeye başladım. Oyunu yaklaşık beş günde bitirdim ve benim için güzel bir anı oldu. Denemek isteyen herkese de mutlaka tavsiye ederim!

Full Torrent Oyun indir web sitesinden indirdiğim bir başka oyun olan Far Cry 3’ü de anlatmak isterim. Bildiğiniz gibi Far Cry serisi zaten adada geçen bir oyun. Birinci kişi gözünden oynanır ve oyunculara renkli bi r dünya sunar. Ben ilk defa Far cry serisindeki bir oyunu oynayacaktım, siteden torrent ile indirip yine oyunu kurdum. dll hatası verdi ancak rahatça bu sorunu çözdüm. Zaten eski bir oyun olduğu için tüm ayarları en yükseğe çektim ve oynamaya başladım. Açık bir dünyaya sahip ve ben bu türdeki oyunları çok seviyorum. Oyun tarafından bana karşı herhangi bir zorlama yapılmıyor. İstediğim yöne gidiyorum, istediğim görevi, istediğim zaman yapıyorum. Büyük bir rahatlık ve bence daha eğlenceli! Bu oyunu da on gün gibi bir sürede bitirdim. Arkadaşlarıma anlattım ve onlarda şimdi bu oyunu oynuyorlar. Bu serinin diğer oyunlarını da oynayacağım, sizlere de tavsiye ederim!

Korku oyunları

Uzun süredir korku oyunu oynamıyordum, bu nedenle korkma isteği duymaya başlamıştım. Youtube platformundan korku oyunlarının videolarını izliyordum ancak hiçbirisi, kendi başıma oynadığım bir Outlast kadar beni heyecanlandırmıyordu. Yine aynı siteden arayışa geçtim, bu sefer odak noktam korku oyunlarıydı. Zombili ve korku oyunu olan Resident Evil 2’yi bu sitede gördüm. Bir yeniden yapım oyunuymuş (remastered). Hikayesi ve yeni görüntüsü hoşuma gitti. Fragmanını izledim ve oyunu indirdim. Şu anda oyunun başlarındayım ancak oyunu çok beğendiğimi rahatlıkla ifade edebilirim. https://www.fulltorrentoyunindir.net/ oyuncular için çok büyük bir rahatlık. Eski zamanlardaki halimiz çok kötüydü, parça-parça oyunları indirirdik. Bu beladan kurtulduğumuz için kendimi şanslı hissediyorum.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap