Flappy Bird’ün Yapımcısından Yeni Oyun: Swing Copters | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Flappy Bird’ün Yapımcısından Yeni Oyun: Swing Copters
Mobil

Flappy Bird’ün Yapımcısından Yeni Oyun: Swing Copters

Bir zamanlar baya bir oynanan Flappy Bird oyununu duymayanlarınız kalmamıştır. Oyun çok düşük grafiklere sahip olmasına rağmen özellikle zorluluğuyla dikkat çekmişti. Daha sonralardan yapımcı tehtid mesaları vs. aldığını söyleyerek oyunu kaldırmıştı.

Oyunu kaldırırken yeni bir oyun daha geliştireceğinin sözünü vermişti ve sözünü tuttu.Karşınızda Swing Copters. Oyunu sizler için bizde oynadık ve denedik. Gerçekten çok zor bir oyun. Flappy Bird’de 50-100 arası skor yapan arkadaşlarınız vardır hatta bende yapıyordum ama Swing Copters oyunun da böyle skorlar yapmak gerçekten çok zor değil 50-100 yapmak 2-5 arasında gidip geleceksiniz. Benim şuan ki en yüksek skorum 1 hadi bakalım beni geçmeye çalışın.

Swing Copters

 

Oyun Nasıl Oynanıyor ?

Oyunu mobil cihazınıza kurup çalıştırdığınız da başta biraz garip gelebilir. Hatta “bu ne biçim oyun” tabirini çokça kullanabilirsiniz. Oyun da karakteriniz ekrana bir kez dokunduğunuzda sağ’a bir kez daha dokunduğunuz da sol’a doğru gidiyor. Hiç bir şeye çarpmamanız gerekiyor çarparsanız yanarsınız. Ve unutmadan oyun yukarı doğru ilerliyor. Platform yukarı doğru. 😉

Swing

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap