Fırtınanın İçinde (Into the Storm) Film Eleştirisi | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Fırtınanın İçinde (Into the Storm) Film Eleştirisi
Genel

Fırtınanın İçinde (Into the Storm) Film Eleştirisi

22 Ağustos 2014 tarihinde vizyona giren ingilizce olarak Into the Storm Türkçe karşılığı ise Fırtınanın içinde filmiyle ilgili düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağız.

Arkadaşlarla Cinemaximum‘un önüne gelince hangi filme gidelim diye kararlaştırırken ben Fırtınanın İçinde filmine gidelim diyerek ortaya atıldım arkadaşlar’da bana güvenerek filmle girdiler. Film hakkında pek bir bilgim yoktu okuduklarıma göre tek bilgim Film’de büyük fırtınaların olduğu ve Aksiyon,Gerilim dolu bir film olduğuydu.

Film içerisinden pek bir bilgi veremeyeceğim izlemek isterseniz heyecanı kaçar diye. Filmde küçük bir kasaba olan Silverton Kasabasın’da beklenmedik şekilde fırtına çıkmaya başlar ve insanlar kasabada en güvenli yer olan okulun fıtına bölümü ne sığınırlar. İnsanlar sığınırken bir de bu fırtınaları video’ya çekmek isteyen insanlar vardır adeta fırtınaya yaklaşarak kameraları ile kayıt etmeye başlarlar ve fırtına bitiminde bu videoları satarak büyük paralar kazanmayı düşünürler.

Into-The-Storm-Still-Storm-Chasers

 

Fırtına geçer ve kasabaya daha büyük bir fırtına vuracağı haberi gelir bu görünmüş en büyük fırtına olacaktı ismi de EF5 fıtınası idi. Rüzgar hızına karşı koyabilecek bir şey henüz yapılmamıştı. İnsanlar için okulda güvenli olmaktan çıkar ve insanlar otobüslere bindirilerek kasabadan uzaklaştırılır. (Tabi bu uzaklaştırmada çok kolay geçmez.)

İnto The Storm

İnsanlar fırtınadan uzaklaştırılırken bu fırtınayı görüntülemeye çalışanlar durmaz ve kaydetmek için uğraşırlar. Film yapma işinin başında gelen adam(ismini hatırlamıyorum) arabasıyla fırtınanın içine düşer ve hızlıca yukarı çıkmaya başlar bulutların üstüne kadar çıkar ve görmüş olduğu muhteşem manzara son gördüğü şey olur. Araba hızlıca yere çakılır….

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap