Fidget Cube Stres Atıcı Geliyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Fidget Cube Stres Atıcı Geliyor!
Teknoloji

Fidget Cube Stres Atıcı Geliyor!

Kalem çevirme veya parmak kıtlatma alışkanlığınız varsa Fidget Cube tam sizlik bir ürün olarak gelmekte. Ürün için yapılan bağış oldukça yüksek.

Kalem çevirme veya parmak kıtlatma alışkanlığınız varsa Fidget Cube tam sizlik bir ürün olarak gelmekte. Ürün için yapılan bağış oldukça yüksek.

Kickstarter artık bağış alamayacak ürünlerin bir platformu olduğu görülüyor. Kısa süre önce yapılan bir bağış ürünü olan patates salatası ürünü 40 bin dolar civarı bağış topladı. Bu ürün internet ortamında oldukça fazla konuşulurken, ardından bir yeni ürün gelerek çok yüksek bir bağış aldı.

1 Milyon 882 Bin Dolar Bağış!

Fidget Cube adı ile gelen ürün kullanıcıları bazı alışkanlıkları üzerinde rahatlatıyor. Ürün 15 bin dolar yatırım alabilmek adına gelirken, bu proje çok kısa bir zaman çerçevesinde aşırı ilgi gördü. Çok basit bir proje olmasına rağmen ilginin yüksek olması bağışın artmasını sağladı. Bağış rakamı hedeflenen tutar 15 bin dolar  olmasına rağmen bu rakam 1 milyon 882 bin doları geçti.

Stres Atan Ürün Geliyor!

Kullanıcılar bir işle meşgulken sürekli stres atma amaçlı parmak çıtlatır veya kalem çevirirdi. Bu noktada sizler için Fidget Cube ürünü stres atmanız için geliyor. Başarılı ürün olarak görülen ve bir çok bölümden oluşan ürün çok farklı kullanımlar için geliştirildi. Fidget Cube satışı ise 10 adet ideal görüldü ve 10lu paketler sadece 80 dolar olarak belirlendi.

Ürün ciddi anlamda stres atmanızı sağlıyor ve  başarılı görülüyor. Biz denememiş olsak bile görünüşe göre oldukça faydalı olduğu gösteriliyor. Bakalım ürün ne kadar satılacak.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap