Facebook Kapatılıyor Virüsü | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Facebook Kapatılıyor Virüsü
Teknoloji

Facebook Kapatılıyor Virüsü

Facebook Kapatılıyor Virüsü

Twitter ve YouTube’un kapatılmasından sonra Facebook’un da kapatılıp kapatılmayacağı kullanıcılar arasında soru işareti olarak hep kaldı. Bu durumu fırast bilen hackler’lar yeni bir facebook virüsü geliştirdiler virüs tıpkı aşağıda ki gibi.

“ARKADAŞLAR FACEBOOK TÜRKİYE’DE YASAKLANIYOR!!!

Bu hafta sonu Facebook Türkiye’de yasaklanacağını söylüyor bütün haberler. Biraz araştırma yaptım ag antisansür diye bir program buldum. Şu an YouTube’a falan girebiliyorum sanırım Facebook’ta da işe yarar. Lütfen herkes programı indirip kursun AG Antisansür”

Kesinlikle virüse inanmayın facebook kapatılmayacak böyle bir şey yok. Hackler’ların asıl amacı üstte ki yazı da görüldüğü gibi linke yönlendirip AG Antisansür” programını kullanıcının bilgisayarına yerleştirmek bu sayede kullanıcının ve antivirüs programının haberi olmadan sisteminize her türlü zararı verip virüsü facebook hesabınızda paylaşmak. Aynı zamanda hacker’lar ileride yeni bir virüs yaptıkları zaman yine bu program sisteminde kurulu olan kullanıcının facebook hesabında paylaşım yapmak. Bu tür paylaşımlarda lütfen dikkatli olalım.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap