Facebook Hesabını Silme [Resimli Anlatım] | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Facebook Hesabını Silme [Resimli Anlatım]
İnternet

Facebook Hesabını Silme [Resimli Anlatım]

Merhaba, Pc Webim okurları. Bugün ki yazımızda sizlere Facebook Hesabını Silme’yi göstericeğiz. Bildiğiniz gibi kullanıcılar facebook hesaplarını genelde dondurmayı bilir. Hesabı tamamen silmek biraz daha değişik. Aslında çok kolay dikkatlice okuyun.

Biraz bilgi vermek gerekirse silinen hesap hiç bir şekilde geri getirilemez. Yani sildiyseniz gitti daha geri gelmez.Yöneticisi olduğunuz facebook sayfaları, gurupları ‘da kapanıyor.

Şimdi sıra geldi hesabımızı silme adımlarına öncelikle hesabınızda hiç uygulama kalmayacak. Yani bütün uygumaları hesabınızdan temizleyin.

– İlk adım olarak Uygulamalardan “Uygulama Merkezi” ne tıklayın.

-Uygulama merkezine girdikten sonra sol alt köşede ki “Uygulamalarım” menüsüne tıklıyoruz. Karşımızı çıkan tüm uygulamaları “×” işaretine basarak siliyoruz.

Uygulamalarımızı sildik şimdi ise.  Facebook Hesabımızı Tamamen Silmek için aşağıda ki linke tıklayın.

Facebook Hesabımı Kapat

Linke tıkladıktan sonra karşımıza aşağıda ki gibi bir onay penceresi gelecektir.

Son olarak aşağıda ki gibi bir pencere daha çıkacak sizden şifrenizi girmenizi isteyecek. Şifrenizi girin ve güvenlik kutusunu tamamlayın.

Artık Facebook hesabınız kapatılmak için listeye alınmıştır. Bundan sonra 2 hafta boyunca hesabınız kapatılana kadar hiç bir şey paylaşmamanız gerekmektedir.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap