Facebook Hayran Sayfası Nasıl Açılır ? | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternet » Facebook Hayran Sayfası Nasıl Açılır ?
İnternet

Facebook Hayran Sayfası Nasıl Açılır ?

Facebook hayran sayfası nasıl açılır hakkında şu bilgilerle hemen işlem sağlayabilirsiniz.

  • Öncelikle facebook üyeliğinize her zamanki gibi giriş yapınız. Üyeliğiniz yoksa facebook giriş sayfasındaki kolay üyelik işlemlerini kullanıp hemen üye olunuz.
  • Üyeliğinizi açtıktan sonra hemen ‘’sayfa oluştur’’ bağlantısını bulunuz. Bu link zaman tünelinde en altta yer almaktadır. Sekmeye tıklayınca farklı kategoriler göreceksiniz sizin açmak istediğiniz sayfa hangisine uygunsa onu seçip hemen tıklayınız.
  • O seçimi yapınca profil resmi gelecektir. Profil resminizi de seçtikten sonra sayfa hakkında kısa bir bilgilendirme isteyen sayfa gelecektir.
  • O sayfada ise oluşturacağınız sayfa hakkında bilgileri girip, daha sonra ‘’bilgileri kaydet’’ yazısına tıklayarak Facebook hayran sayfası işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız. Ayrıca ipucu olarak şu bilgiyi de verebiliriz. Oluşturacağınız sayfanın arama motorlarında daha iyi sırlara geçmesi için şu işlemi de sağlayabilirsiniz. Bunun için bir açıklama ve internet sitesi eklemelisiniz. Bu sayfanızı arayacak kişilere, sayfanızın neyle ilgili olduğunu anlatacak birkaç cümle olacaktır. Daha sonra ise bu konuda sayfa ayarlarına girerek daha fazla detay bilgiler de ekleyebilirsiniz. Sayfa oluşturma en çok da yerel işletme ya da yer, marka ya da ürün, eğlence, tanınmış kişi, şirket kuruluş ya da topluluk durumlarında oluşturulur ve daha fazla hayran kitlesine ulaşılması hedeflenir. Facebook sayfa açma işlemlerini belirttiğimiz şekilde oluşturabilir ve hemen hayran kitlenizi kolayca artırabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap