Ekonomik ve Kaliteli Özel Altus Servisi Hizmetinizde! | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Ekonomik ve Kaliteli Özel Altus Servisi Hizmetinizde!
Tanıtım Yazısı

Ekonomik ve Kaliteli Özel Altus Servisi Hizmetinizde!

Türkiye’de ekonomi/kalite dengesi açısından en ideal markalardan birisi olan Altus, tüm beyaz eşya ürün grupları ile her eve girmeyi başarmış teknoloji üreticilerinden birisidir. Son derece ileri teknolojiye sahip olmalarına karşın yerli üretim olmaları nedeni ile sektöre oranla çok daha uygun fiyatlara sahip olan Altus markalı kombi cihazları Türkiye genelinde tüketicilerin çok memnun kalarak, kullandığı beyaz eşya ürünleri arasında yer alıyor.

Performans açısından rakiplerine oranla çok verimli bir standart sağlamasının dışında her türlü kullanım koşuluna ve ihtiyacına göre çok yüksek bir dayanıklılık standardına da sahiptir. Ancak beyaz eşya teknolojisinin temel çalışma prensibi nedeni ile her ne kadar kaliteli yapıya sahip olsa da Altus markalı beyaz eşya ürünlerinde de arızalanmalar yaşanabiliyor. Tüm Altus beyaz eşya arızası için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Altus Servis merkezine başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya teknoloji sınıfında bulunan tüm ürünlerdeki tüketici sorunları için yanıt veren Altus Servisi merkezi ile bölge genelinde dünya standartlarına uyumlu bir servis hizmeti alınabiliyor.

Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sunulan özel beyaz eşya arıza onarım hizmetlerinde tüketicilere güler yüzlü teknikerler ile hizmet sunumu sağlanıyor. Ayrıca tüm arıza onarım sürecine ilişkin olarak kapsamlı ve kolay anlaşılır bir rapor sunumu tüketicilere daha güvenilir bir servis hizmeti için istisnasız olarak sunuluyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap