Dyson Süpürge Servisi Kadıköy | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Dyson Süpürge Servisi Kadıköy
Tanıtım Yazısı

Dyson Süpürge Servisi Kadıköy

Özel Dyson İstanbul firmasından aldığım servis hizmeti ile birlikte sahip olduğum ürünün kusursuz bir hal aldığını sizinle de paylaşmak isterim. Sahip olduğum süpürgenin hortumundan garip bir ses geliyordu ancak içini açıp baktığımda sorunu bir türlü bulamıyordum ve bu sorun zaman zaman meydana çıkıyordu. Firmayı arayıp durumu anlattım ve servis talebimi ilettim. Bu arada süpürgem bir hayli eski bir modeldi ve bu yüzden sorun çıkarmasını da gayet normal buluyordum ancak bugüne kadar hizmet aldığım servis firmalarının bana değiştirin diye akıl vermesi gerçekten çok saçmaydı.

Değişim yapacak param olsa zaten uğraşmazdım ancak burada anlatmak istediğim servis firmalarının bu eski ürünlere olan bakış açısı ve saçmalıklarıdır. Özel Dyson Servis Bostancı firması ise olaya daha farklı bir şekilde yaklaştı ve bana göre olması gereken de buydu. Ürünü detaylı bir şekilde inceledikten sonra sorunu çözebileceklerini söylediler ve zaten kısa sürede de sorunu çözdüler. Diğer firmalar gibi işten kaçmak ve az para alacağız diye bahane uydurmak yerine benimle ve ürünle fazlasıyla ilgilendiler.

Bu tür firmalara bu sektörde gerçekten ihtiyacımız var ve ben de onlara bir iyilik yapmak adına bu platformda yer vermeyi tercih ettim. Sizler de bu firmadan faydalanabilir ve hizmet alabilirsiniz. Emin olun kaliteli iş yapıyorlar ve daha da önemlisi insana değer veriyorlar. Kusursuz bir ekip ile yoluna devam eden bu firmaya sizlerin huzurunda teşekkür etmek ve başarı dileklerimi iletmek istiyorum. İşini iyi yapan insanlara her zaman saygım var ve sizlere bahsettiğim bu firma da o saygıyı fazlasıyla hak eden adreslerin başında geliyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap