CS:GO Bunny Hop Kodu | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » CS:GO Bunny Hop Kodu
Oyun

CS:GO Bunny Hop Kodu

CS:GO severler için oluşturulmuş olan Bunny hop kodu; sürekli olarak zıplayarak hızınızı arttırmanızı sağlayan kodlardan (hilelerden) birisidir. Bu kod, yalnızca kendi açtığınız sunucuda kullanılabilir. Bu nedenle özel bir harita veya yetkili olduğunuz odada kullanabilirsiniz. Hile kullanımına açık olan odada kullanabileceğiniz
csgo bunny hop kodunu, konsola gerekli bilgileri yazıp kullanabilirsiniz. Gerekli kodlar şöyle;

Öncelikle oyunda, klavyedeki esc butonun altındaki tırnak işaretine basmanız gerekiyor. Bu sayede konsolu açarsınız. Açtığınız konsola ise öncelikle “sv_cheats 1” yazmalısınız. Bu sayede hile kullanımını aktif hale getirmiş olursunuz. Sonrasında ise sırasıyla sv_autobunnyhopping 1 ve “sv_enablebunnyhopping 1” yazmalısınız. Bu sayede bunny hop kodu aktif hale gelir. Ek olarak “sv_airaccelerate 1000” komutunu ekleyerek hileyi özelleştirmiş olursunuz. Son kodun sonundaki 1000 sayısını, 1000-2600 arası kullanabilirsiniz ancak sayı yükseldikçe, bunny hop özelliğini daha iyi yapmanızı olanaklı kılar.

Ek olarak bu kodu kullanmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var. Öncelikle bu kodu, CS:GO resmi sunucularında kullanamazsınız. Diğer bir uyarımız da rekabetçi maçları dışında bu özelliği kullanmanızdır. Hileyi kullandığınız sırada Owerwatch’a düşmemeniz ve ceza almamanız adına bu hususlara dikkat etmeniz gerekir.

Bunny hop özelliğini aktif ettikten sonra nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız endişe etmeyin. Yapmanız gerekenler oldukça basit: Öncelikle biraz hız kazanmak için yürüme tuşuna yani W tuşuna basın. Hız kazandıktan sonra zıplamak için space tuşuna basın. Space tuşuna bastıktan sonra W tuşunu bırakın. Bu andan itibaren yalnızca zıplama tuşu, A ve D tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Fareyle birlikte, hangi yöne zıplamak istiyorsanız o tuşa da basarak zıplayabilirsiniz. Bu noktadan sonra sürekli olarak zıplayıp hız kazanabilirsiniz. Bu özellik, harita üzerinde çok hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlamaktadır.

Kaynak: https://www.webgazi.com/cs-go-bunny-hop-kodu/

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap