Colossatron İnceleme | Pc Webim
Ana Sayfa » MobilOyun » Colassatron İnceleme
Mobil Oyun

Colassatron İnceleme

Colassatron Google Play ve App Store’de bulunan tower offense, aksiyon tarzı oyundur. (App Store’de oyun $0.99)
Klasik tower defance oyunlarından farklı olarak bu sefer belirli bir alanı savunmuyoruz, aksine görevimiz tüm şehri yok etmektir. Oyun Halfbrick yapımı olduğundan oyunu indirdiğinizde bir kereliğine Halfbrick profili oluşturmalısınız. Bu profili Halfbrick oyunlarının hepsinde kullanabilirsiniz.


OYNANIŞ HAKKINDA

Oyun da amacımız gezegenin 7 kıtasını yok etmektir. Her kıtada biri başkent olmak üzere 4 şehir var. Her kıtayı yok ettiğinizde oyun karşınıza bir cihaz seçme menüsü açacaktır. Bu cihazlar ülkeleri yok etmek için yaratığımızın kullandığı özel yeteneklerdir. Canavarımıza güç çekirdekleri ekleyerek güçlendiriyoruz. Güç çekirdekleri savaş sırasında rastgele gelmektedir. İstersek aynı 3 rengi birleştirerek çekirdeğimizi level atlatabilir veya farklı renk kombinasyonlarıyla farklı çekirdekler elde edebiliriz.

Colossatron - screenshot

Ayrıca savaşa başlamadan önce:
Hepsini Onar diyerek zarar görmüş çekirdeklerimizi tamir edebiliriz,
Güç Çekirdeği diyerek yeni bir güç çekirdeği alabiliriz,
Yüksek Güç diyerek savaş sırasında soru işaretli alanlardan rastgele çıkan, güç çekirdeklerini belirli açılardan güçlendiren özel silahlar alabiliriz,
Yeniden Şekillendir diyerek istediğiniz gibi çekirdeklerin yerini değiştirerek uygun renk kombinasyonu yapabilirsiniz.

Cephanelik menüsünde ise bir iki günde bir değişen çekirdek saldırı tarzları mevcuttur. Kendinize en uygun saldırı tarzını bulduktan sonra prizma kullanarak bu özelliği sınırsız satın almış olursunuz. Yani bir iki gün sonra kaybolmaz.

google-play

 

Yazar hakkında

Tolga

Filmler, diziler ve oyunlar konusunda iyi bir bilgiye sahip. Tam bir Dota hastası.

Yorum Yap