Clash of Clans da Yeşil Taş Kazanmak | Pc Webim
Ana Sayfa » MobilOyun » Clash of Clans da Yeşil Taş Kazanmak
Mobil Oyun

Clash of Clans da Yeşil Taş Kazanmak

Clash of Clans Türkiye’nin yarısının oynadığı android ve ios platformları için geliştirilmiş bir strateji oyunudur.Bu oyun çok kısa sürede ünlü olup bir çok kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Oyun oynanması basit oldukça zevkli bir oyundur.Diğer oyunların aksine size para ile satılan ham maddeler’den verir.

Yani bir oyun bir taş satarak yada başka bir şey satarak para kazanıyor.Clash of Clans’da taş satarak para kazanıyor.Fakat bu taşlar günlük olarak sizin köyünüzde çıkıyor.Yani oyun sizi gene taşsız bırakmıyor.

Başlangıçta size 500 taş verilir.Oyunda en önemli olan şey yeşil taşlardır.Bu taşlardan harcamadığınız takdirde çok kolay bir şekilde seviye atlar ve gelişmeye başlarsınız.Oyun bu taşlarınız bitse bile size gene taş veriyor.Günlük olarak köyünüzün etrafında çıkan çalıları odunları kırarak taş bulabiliyorsunuz.Bizim yöntemimiz ise sizin yeşil taş kazanmanızı sağlayacak yöntem oyunda bulunan bütün dekorasyonları almaktır.

Nasıl Yapılır ?

Bütün dekorasyonları aldığınızda köyünüzde daha çok çalı, daha çok kütük çıkmaya başlayacaktır.Bu sayede daha çok elmas kazanabilirsiniz.Bu kesinlikle denenmiş ve sonuç alınmış bir yöntemdir.

Clash-Of-Clans

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

1 yorum