Çeyiz Seti Kampanyaları Elart.com Online Çeyiz Alışveriş Sitesi | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Çeyiz Seti Kampanyaları Elart.com Online Çeyiz Alışveriş Sitesi
Tanıtım Yazısı

Çeyiz Seti Kampanyaları Elart.com Online Çeyiz Alışveriş Sitesi

Türkiye’de yüksek kaliteli ISO standartlarında yerli üretim denilince akla ilk gelen ve sektöre adını veren çeyiz markası, elart.com adresiyle dünya pazarında da konumunu üst sıralara taşımıştır. Adından giderek daha çok bahsettiren, yüzbinlerce evde beğenilerek kullanılan Elart ürünlerinin sadece çeyiz setlerinde değil, tüm ev tekstili ürünlerinde de lider marka konumuna gelmesinin gururunu yaşıyoruz. Birbirinden şık zarif ve aynı zamanda konforlu ve kullanışlı ürünlerin yer aldığı çeyiz seti kampanyaları avantajlarından haberdar olmak için online alışveriş sitesine göz atın.

elart.com Sayfasındaki Özel Kampanyalar ve İndirimler

Müşteri memnuniyeti odaklı bir marka olarak her dönemin talep ve ihtiyaçlarına uygun çeyiz seti kampanyaları üretiyoruz. Yoğun talep ve istek üzerine çalışkan ekibimizle üretim kapasitesini arttırarak yüksek kaliteyi düşük fiyatlara ürettiğimiz kampanyalara başladık. Yatak örtüsü takımı, nevresim takımı ve çeyiz setlerinde %40- 50- 60’a varan indirimler ve online’a özel kampanyaları kaçırmayın. Kaliteli ve ucuz çeyiz paketleri fırsatları için online alışveriş sitesini ziyaret edin.

Çeyiz kampanyaları farklı ihtiyaçlara yönelik farklı ev tekstili ürün ve modelleri içermektedir. Ev alışverişi yapmadan önce avantajlı kampanyalardan Alyans Çeyiz Paketini inceleyiniz.

  • Yatak Örtüsü, Volanlı Kırlent (2 adet), Battaniye, Pike, Nevresim, Düz Yastık Kılıfı, Dantelli Yastık Kılıfı, Çarşaf, Bayan Bornoz, Erkek Bornoz, Bayan – Erkek Yüz Havluları, Klozet Takımı (2 Parça), Yastık (2 adet), Silikon Yorgan, Alez.

Bunun gibi yüzlerce çeyiz seti kampanyaları ve farklı renk, model ve ürün çeşitleri ile modaya ve trendlere yön veren bir marka haline geldik. Sadece çeyiz alışverişi amacıyla değil evini yenilemek isteyen, evinde huzurlu yeni keyifli alanlar yaratmak isteyen müşteriler tarafından da tercih edilen Elart sağlıklı ve ekolojik ürünleriyle doğa dostu üretim biçimiyle örnek bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Doğallık ve sağlığın kaynağı Elart

%100 Pamuklu 10 Parçalı Çeyiz Seti Kampanyaları

%100 pamuklu, doğal, ekolojik ve hijyen testlerinden geçirilmiş ürünlerimizle uzmanlık alanımız olan çeyiz setlerinin yanı sıra ev tekstili markası Elart olarak akılda kalma arzusundayız.

  • Yatak örtüsü, Volanlı Kırlent (2 adet), Nevresim, Düz Yastık Kılıfı (2 adet), Dantelli Yastık Kılıfı (2 adet), Çarşaf, Battaniye.

Ucuz çeyiz paketleri kampanyasındaki ürünlerin tamamı organik kumaştan üretilmiştir. Çeyiz setlerinde istediğiniz renk ve desende ürünleri seçebilirsiniz. Mavi, yeşil, gülkurusu seçenekleri beğenilen ve en çok tercih edilen modellerdir. Bu kampanyada online alışverişe özel %50 indirim vardır. Çeyiz seti fiyatları genç çiftlerin alım gücünü arttırmakta ve ekonomik paketler sunmaktadır. Uygun fiyat denince akla gelen tek adres Elart

Çeyiz seti kampanyaları ve avantajlı paketlerde müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan odaklı bir marka olmayı hedefliyoruz. Türkiye’de kadın istihdamına önem verdiğimiz için çalışanlarımızın çoğunluğunu kadınlardan oluşmaktadır. Huzurlu bir ortamda üretim yapan çalışanlarımız aile bütçesine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamakta ve ellerinin değdiği her tekstil ve çeyiz seti ürününe mutluluğu yansıtmaktadır. Bu üretim aşkı ve çalışanlarımızın mutluluğu sayesinde bu başarıya ulaştık ve mutlu bir marka kültürü yarattık.

Çeyiz seti fiyatları, 999 ₺ ile 1869 ₺ arasında değişmektedir. Geniş kapsamlı çeyiz paketleri ise 4000 ₺ değil, internete özel 2549 ₺ olarak indirime girmiştir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için elart.com sitesinde yer almaktadır.

Çeyiz seti kampanyaları sadece yeni evlenenlerin değil, evini yenileyenler tarafından da oldukça fazla talep edilmeye başlamıştır. Tüm ev tekstil ihtiyaçları bir arada, kaliteli, ekonomik ürünleriyle sadece iç pazarda değil, dış pazarda da talep edilen bir dünya markası olma yolunda ilerleyen ürünlerin resim ve ayrıntılarını elart.com sitesinde inceleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap