Campus Online, Sertifika Programlarıyla Cvlerinizi Güçlendirmenize Katkı Sağlıyor | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Campus Online, Sertifika Programlarıyla Cvlerinizi Güçlendirmenize Katkı Sağlıyor
Tanıtım Yazısı

Campus Online, Sertifika Programlarıyla Cvlerinizi Güçlendirmenize Katkı Sağlıyor

Günümüzde iş bulmak zorken, bir de mutlu olacağımız işi bulmak iyice zorlaştı. İşe alındığımız takdirde sevinçten havalara uçacağımız ilanlara denk geldiğimizde önce mutlu olsak da ardından işe başvuran sayısı gözümüze çarpıyor : Binlerce, hatta on binlerce kişi! Peki, bu kadar kişinin arasından sıyrılmak mümkün mü?

İşveren tarafı, iş arayan kesimden zengin bir cv bekliyor, üniversite mezunu olmak artık iş bulabilmek için yeterli bir nitelik olarak görünmüyor. Mezunlar, özellikle deneyime sahip olmayan yeni mezunlar bu sebeple iş ararken oldukça zorlanıyorlar.

Şanslısınız ki, cvlerinizi zenginleştirmenin iyi bir yolu var!

Gelişen eğitim olanakları sayesinde öğrenmenin tek adresi okullar değil. Kişiler, sertifika programları sayesinde ilgilendikleri ya da ihtiyacı olan konularda eğitimler alabilir, kendini geliştirebilir, ayrıca aldıkları sertifikaları cvlerini zenginleştirmek için kullanarak binlerce adayın arasından sıyrılmak için kullanabilirler!

Peki ama sertifika veren kurumlar evinize uzaksa ya da eğitim saatleri size uymuyorsa? Bunlar bir yana, ya siz eğitim almak için size yakın olsa bile başka bir yere gitmek istemiyorsanız veya eğitim saatlerini kendinize göre düzenlemek istiyorsanız? İşte bu konuda gelişen teknoloji imdadınıza yetişiyor ve size online eğitim fırsatını sunuyor!

Türkiye’de online eğitimin en önemli adresi olan Campus Online, 30’dan fazla üniversite ve 150’den fazla eğitim programı ile zaman ve mekan engellerini ortadan kaldırıyor ve size istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, internet erişimi olan herhangi bir cihaz ile CampusOnline.com adresinden video eğitimlerine ulaşma imkanı tanıyor.

Eğitimi tamamladıktan sonra ise CO üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifikaları adresinize kargoluyor ve sizler de bu sertifikalar ile CV’lerinizi güçlendirebiliyorsunuz! Üstelik, süreci tamamladıktan sonra da eğitimler erişiminize açık kalıyor ve bu sayede istediğiniz zaman CampusOnline.com adresinden videoları izleyebiliyorsunuz.

Haydi, hemen Campus Online sitesini ziyaret edin ve liderlikten finansa, pazarlamadan hukuka, bilişimden sanata birçok konuda kendinizi geliştirme fırsatını yakalayın!

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap