Çalışan Trivia Crack Hilesi (Android) | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » Çalışan Trivia Crack Hilesi (Android)
Oyun

Çalışan Trivia Crack Hilesi (Android)

Trivia Crack son zamanlarda oldukça popüler olan, genel kültür sorularının bulunduğu bir uygulama. Genci, yaşlısı her kesim tarafından oynanıyor. 

Rakiplerinize karşı oynuyor ve soruları cevaplıyorsunuz. Özellikle arkadaşınıza karşı oynadığınız zaman büyük bir mücadele ortamı oluşuyor. Ben yeneyim, ben yeneyim diyorsunuz. Yenilince de haliyle arkadaşınız size “nasıl da eline verdim ama…” diyor. Yaşadım biliyorum. 🙂

Arkadaşınızı da yenemeyince haliyle hile arayışına giriyorsunuz. Arkadaşım internette trivia crack hile ararken telefonuna indirdiği bir .apk dosyası yüzünden telefonunu haşat etmişti. Durup dururken garip garip reklamlar çıkıyordu. Sonra telefonu tamir ettirdi akıllandı tabi…

Her neyse, bende bu durumdan yola çıkarak dedim ki; bu adamlar hile arayışına devam edecek bari telefonlarını haşat etmeyecek bir hile bulalım.

Bu yazımda sizlere bizzat denemiş olduğum bir hileden bahsedeceğim. Hile android cihazlar için geçerlidir.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklayarak  Trivia Crack hile V20 versiyonu indirmek.

Trivia Crack Hile V20 Version İndir

Trivia-Crack-Hack

V20 versiyon Sınırsız kuruş, can , alışveriş ve soru cevap özellikleri içermektedir. Linkle tıklayarak “.APK” dosyasını telefonunuza indirip kurunuz. Ayrıca hile sayesinde oyunu tamamen reklamsız oynayabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap