Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Eleştirisi | Pc Webim
Ana Sayfa » Genel » Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Eleştirisi
Genel

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Eleştirisi

Film Özeti

Merhaba takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere 5 Aralık 2014 de vizyona giren Çakallarla Dans 3 filmini yorumlayacağız. Bu hafta sonu gittim filme. Eğlenceli bir filmdi.

Film öncelikle başrol de ki karakterlerin çocukluk halleriyle başlıyor. Çocukken de nasıl bir karaktere sahip oldukları anlaşılıyor. Daha sonra zaten büyüyorlar asıl hayatlarına dönüyorlar.

Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet olarak biliniyor gurup. Sohbetleri zaten çok güzel güldürüyorlar insanları.

çakallarla-dans3-rooteto2

Bir gün Del Piero Hikmet vapura binmiş İstanbul boğazının eşsiz güzelliğine bakarken vapurda sarışın çok güzel bir kız görür. Kendini toplayarak kızın yanına gider kızla konuşmaya çalışır ama kız dilsizdir. Bu sahnede çok komik geçiyor zaten. Daha sonra kızla manita olurlar.Kızı istemeye gittiklerinde annesi kızı verir ama Del Piero Hikmete 70 bin lira karşılığında kızının dilinin açılabileceğini söyler. Del Piero Hikmet parayı bulur getirir, kız ve annesi kaçar.

Çakallarla Dans 3

Buradan başlıyorlar zarar etmeye. Daha sonra diğerleri de bir yerlere borçlanırlar ve borçtan kurtulmak için çözüm ararlar bu şekilde gider film.

Dafa fazla uzatmadan eleştirime geçeyim.

Film Eleştirisi

Arkadaşlar film de çok komik sahneler var yalnız bu komik sahneler çoğunluk küfürden oluşmakta. Yani bu filmde Hababam Sınıfı gibi küfürsüz şekilde güldüren filmlerden değil. Ailenizle ve çocuğunuzla gitmenizi önermem. Ama arkadaş gurubunuz varsa kesinlikle gidin izleyin derim. Zaten “Hastasıyız Dedeeee” müziğinin çaldığı kızımlar çok güzel remixlenmiş. İnsanın coşası geliyor sinemada.

Arkadaşlar gidin izleyin derim ben yine. Hayatta bazen gülmek gerek değil mi ? Aslında bazen değil sürekli gülmek gerek.

Çakallarla-Dans-3-Sıfır-Sıkıntı-840x420

 

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap