Buderus Servis – 444 78 56 | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Buderus Servis – 444 78 56
Tanıtım Yazısı

Buderus Servis – 444 78 56

İstanbul’da yer alan firmamız tarafından sunulan Buderus Servis hizmetleri güler yüzlü, hızlı ve alanında yetkin teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Buderus kombilerinizin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulan özel servisimiz yıllardır kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Garanti süresi dolmuş Buderus kombilerinizin bakım ve onarım hizmetleri için destek almanız gerektiğinde 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombiler özellikle son yıllarda hayatımızda oldukça fazla yer kaplayan hassas aletlerdir. Su, gaz ve elektriğin bir arada çalıştığı komplike sistemler olduğundan arıza yapmalarının sebebi kullanıcı hatası olabileceği gibi uzun süredir bakım yapılmaması da buna sebebiyet veriyor olabilir.

Soğuk sürprizlerle karşılaşmamak için kış gelmeden önlem alınmalı ve düzenli olarak bakım işlemleri yapılmalıdır. Bu işlem kombinizin kullanım ömrünü uzattığı gibi daha verimli çalışmasını sağlayarak doğalgaz harcamalarından tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Teknik servisimiz, sertifikalı ve alanında tecrübeli teknik servis personelleriyle siz değerli müşterilerimizin güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet almasını sağlar. Uygun fiyata kombi bakımı yapan Buderus servis aynı zamanda yaptığı işlemlere bir yıl boyunca işçilik ve parça garantisi vermektedir.

Uygun fiyatlarımız ve müşterilerimize sağladığımız ödeme kolaylıklarıyla yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı araçlarımız ve güler yüzlü ekibimizle sektörümüzde yenilikleri takip ederek kurumsal vizyonumuzun gereği olan en çağdaş ve kaliteli hizmeti sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap