Birtema tasarımlarıyla başarıya hemen ulaşın! | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Birtema tasarımlarıyla başarıya hemen ulaşın!
Tanıtım Yazısı

Birtema tasarımlarıyla başarıya hemen ulaşın!

Ücretsiz WordPress temalarıyla Google’da yükselmek, çok fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmak ve sitenizde yer alan içerikleri etkin bir şekilde kullanıcılara sunmak giderek zorlaşıyor. Bu tür wordpress temaları daha işlevsel hale getirmek için yükleyeceğiniz eklentiler de sitenin yavaşlamasına yol açacağı için en baştan ücretli responsive wordpress temalarını satın almanız tavsiye edilir. Bunun için tercih edeceğiniz tek adres ise birbirinden şık wordpress teması tasarımlarına imza atan Birtema olmalı.
Film sitesi ve yemek tarifleri sitesinden tutun, wordpress kişisel blog teması kadar herkese ve her keseye hitap etmeyi başaran WordPress temaları geliştiren Birtema; günün büyük kısmında müşterilerine kesintisiz teknik destek sunmayı da sürdürüyor.
Bu tasarımlarla Google’da yükselmemek imkânsız gibi!
Son dönemde Google’ın webmasterlar için yayınladığı yönergelerde yer alan kıstasların tamamını karşılayan temalar üreten Birtema, Google sıralamasında en üste tırmanmak isteyen hırslı web sitesi sahiplerinin ihtiyaçlarına tam manasıyla cevap vermeyi de başarıyor.
Öyle ki Birtema grafikerleri, geliştirdikleri tasarımların tarayıcılarda daha hızlı açılması için .JPG veya .PNG uzantılı ikonlar yerine yeni nesil .SVG uzantısını tercih etmiş. Google News kaydı almak isteyen sitelerin ihtiyaç duyduğu yazar profil alanları, ücretli wordpress temalarındaki yerini alan bir diğer unsur. WordPress yönetim panelinden erişilebilen özel tema yönetim sayfası da cabası. Ki bu panel sayesinde premium wordpress temasının ve ana sayfa dizaynının büyük çoğunluğuna müdahale edilebiliyor. Birtema’nın ürettiği tüm wordpress temaları bu özelliklere ev sahipliği yapıyor.
Temiz kodlama yapısı ve H2-H3 etiketleriyle seo uyumlu wordpress tema olarak da niteleyebileceğimiz birbirinden şık temalar, Birtema’da satışa sunulmuş durumda. Siz de ücretsiz program indirme teması seçenekleri arasından istediğiniz verimi alamadıysanız, uygun ücretler karşılığında temin edebileceğiniz Birtema tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap