Bilgisayarda Klasör Rengi Nasıl Değiştirilir ? | Pc Webim
Ana Sayfa » BilgisayarYazılım » Bilgisayarda Klasör Rengi Nasıl Değiştirilir ?
Bilgisayar Yazılım

Bilgisayarda Klasör Rengi Nasıl Değiştirilir ?

Windows işlerim sistemli bilgisayarları daha renkli hale getirmek için oldukça güzel bir programı sizlerle paylaşacağız.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda bulunan klasör renginden sıkıldıysanız bu programı kullanabilir ve klasörlerinizi renkli hale getirebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle yazının sonuna yerleştirmiş olduğumuz “Dosyayı İndir” butonuna tıklayarak programı indirip kuruyorsunuz.

Daha sonra rengini değiştirmek istediğimiz klasörün üzerine geliyor ve sağ tık yapıyoruz. Buradan Colorize kısmına gelerek klasörün rengini seçiyoruz.

klasor_boyama

 

İndir

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

8 Yorumlar

 • Abi bir website yapıyorum ona yazdığım yazılımlarımi başkalarıyla paylaşmam için bir şekilde senin yaptığın gibi indir butonu format istiyorum
  Nasıl yapabilirim

  • Kardeşim, sitenin altyapısı WordPress mi ? Yapman gereken internetten güzel bir download butonu bulmak ve butonu sitene eklerken indirme linkini butona eklemek.

    • Tamam, sitende içerik paylaşırken indirme butonunu resim olarak yazı editörüne eklersin ve butonlardan resime link verirsin.

     • Abi linki nereden bulacağım bunun için bir indirme sitesi falan mı var weebly bana 500 mb ücretsiz yer verdi o yer benim atacağım dosyalara yetmiyor youtuberlerin falan verdiği gibi indirme linki nasıl yapabilirim zaten sonrasını butonu linkleyerek hallederim bu arada ilgin için sagol

     • Kardeşim internet üzerinde dosya paylaşımı yapabileceğin Upload siteleri var. Örnek veriyorum; Yandex.Disk, Google Drive, Turbobit, Drobbox vs. Bu sitelere dosyanı yükleyerek indirme linkini alabilirsin, daha sonra da indirme linkini sitene eklersin, olur biter.