Beko Servis İstanbul Kalitesiyle Hizmetinizde | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Beko Servis İstanbul Kalitesiyle Hizmetinizde
Tanıtım Yazısı

Beko Servis İstanbul Kalitesiyle Hizmetinizde

Beko teknik servis ekibi olarak layıkıyla siz değerli kullanıcılarımıza Beko marka ürünlerinizin en küçük sorunlarında kesintisiz ve hızlı hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Devamlı hizmet ve kaliteli işçilik sunan firmamız sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm üretiyor ve sağlıklı çözümlemeler gerçekleştiriyor. Donanımlı ve eğitimli teknik ekibimiz sayesinde aklınızdaki soruları yanıtlıyor ve ürün hakkında sizlere detaylı bilgiler sunuyoruz.
Fiyat politikamız ise sizlerin bütçesini zorlayan cinsten değil. Herkesin cebine uygun fiyatlarımızla sektörde lider konumda olduğumuzun farkındayız. Özel Beko Servis İstanbul ailesi olarak ödeme konusunda da sizleri sıkıntıya sokmuyoruz. Dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Sizlere ekstra bütçeler sunmak yerine yalnızca emeğimizin karşılığını alıyoruz sizler de bunu işçiliğimizde ve hizmetlerimizde görmeniz mümkündür.

Kaliteli ve dürüst hizmet için bizleri dilediğiniz an arayabilir ve çağrı merkezimiz sayesinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu sektörün olmazsa olmazı olarak nitelendirebileceğimiz müşteri memnuniyeti konusunda bizler farklıyız. Sizleri dinliyor ve sizlerin görüşlerine önem veriyoruz. Sizlerden aldığımız geri bildirimleri değerlendiriyor ve u şekilde eksiklerimizi gideriyoruz.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız ve eğitimlerimiz sayesinde personelimizin teorik ve pratik anlamda tam donanımlı olmasını sağlıyoruz. Yaygın servis ağlarımız ve geniş araç filomuz sayesinde sizlere en yakın olan ekiplerimiz anında evlerinize konuk oluyor. Güven kaybına son vermek adına yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyor ve sizlere 1 yıl garanti hizmeti sunuyoruz. Sizlerden istediğimiz bilinçli olmanız ve bu belgeyi ekiplerimizden ısrarla istemeniz.

Beko marka ürünlerin bizlere emanet. Dilerseniz internet adresimizi ziyaret edebilir ve firmamız hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Online başvuru hizmetimiz sayesinde bu adresten de arıza bildiriminde bulunmanız mümkündür. Kalitenin ve güvenin tek adresi olan Beko teknik servis ekibi olarak yılların verdiği tecrübeyi sizlere sunuyoruz ve sizlerin memnuniyetini ön plan tutuyoruz.

WEB: https://www.arcelikbekoservis.com

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap