Bedava Oynanabilen En İyi Oyunlar | Pc Webim
Ana Sayfa » Oyun » Bedava Oynanabilen En İyi Oyunlar
Oyun

Bedava Oynanabilen En İyi Oyunlar

Bedava oyun denildiği zaman herkesin aklına basit olan flash oyunlar gelirdi. Durum  artık öyle değil. Artık bedava oyunlar 100-200 Tl’lik oyunlar gibi sizi eğlendiriyor ve ekrana bağlıyor.

Bahsedeceğimiz oyunlar bedava ama oyun içerisinde satın almalar olabilir. Kesinlikle bu tür şeyleri satın almak zorunda değilsiniz tamamen size kalmış bir durum.

1- Dota 2

Dota 2

Dota 2 iyidir, hoştur. Dağıtımı Valve tarafından yapılan bu oyun piyasadaki en iyi ücretsiz oyundur. Dota 2’de tek kuruş harcamadan oyundaki tüm içeriğe erişmeniz mümkün. Fakat Valve sayesinde hemen oyuncunuza yeni kostümler vs. almak istiyorsunuz ve haliyle para harcamış oluyorsunuz.

2- League Of Legends

League of Legends

Dota 2 gibi olan oyunumuz Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanmıştır. Meşhur ismi lol olan oyunda ücretlendirme dota 2’ye göre biraz farklı işliyor. Oyunda tüm ekipmanlara erişebiliyorsunuz ama her dönem değişen karakterlerin haricinde farklı bir karakter satın almak için para ödemeniz gerekiyor.

3- Heroes Of The Storm

heroes

Oyun, kategorisindeki diğer oyunlara göre daha sade bir oynanışa sahip. Oyun Haziran ayında çıktığı için diğer oyunlar kadar oyuncuya sahip değil ama diğer oyunlar kadar bağımlılık yaptığını söyleyebiliriz.

4- Star Wars: The Old Republic

Starwars

Star Wars‘ın film serisini durmayan yoktur diye düşünüyorum. Oyunumuzun ana senaryosuna ait içerikler (level 1-50 arasına denk geliyor.) Ücretsiz oynanabilirken devamı için 15 dolar ödemeniz gerekiyor. Hiç bir ücret ödemeden ana senaryoyu oynamanızı eğer beğenmezseniz yolunuza devam etmenizi öneririz.

5- Team Fortress 2

Team Fortnes

Valve’nin diğer ücretsiz oyunu da Half Life zamanından bildiğimiz Team Fortness 2. Oyun 2007 yılında piyasaya çıkışından tam 4 yıl sonra ücretsiz bir oyun haline geldi. Oyun FPS oluşuyla ve kalabalık oyuncu kitlesiyle dikkat çekiyor. Steam hesabınız varsa mutlaka denemeniz gereken bir oyun.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap