Battlefield 1 Oynanış Videosu Yayınlandı! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Battlefield 1 Oynanış Videosu Yayınlandı!
Teknoloji

Battlefield 1 Oynanış Videosu Yayınlandı!

Piyasaya gelmesi için gün sayılan Battlefield 1 için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

Oyunun piyasaya çıkmasına çok az bir süre kalmışken Battlefield 1 single-player modu için 12 dakikalık bir video YouTube’da paylaşıldı.

Piyasaya gelmesi için gün sayılan Battlefield 1 için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

Oyunun piyasaya çıkmasına çok az bir süre kalmışken Battlefield 1 single-player modu için 12 dakikalık bir video YouTube‘da paylaşıldı.

Çok kısa süre önce oyun içeriği hakkında detayları paylaşan geliştirici firma DICE‘ın paylaşmış olduğu bilgilerde Battlefield 1‘in hikaye modu kapsamında tek bir öykü yerine ve ya karakterlere bağlı kalmadan özgür bir mod oynanılacağı belirtilmişti. Böylece tüm tarafların gözünden eşit ve tarafsız bir oyun oynama gerçekleşecek.

Son paylaşılan video 12 dakika olup Birinci Dünya Savaşı’nın ne kadar korkunç bir savaş olduğu anlatılmış ve bunla beraber oyunun ilk açılışında:”60 milyondan fazla asker ‘Bütün Savaşları Bitiren Savaşta’ savaştı. Savaş, bir sonuca varılamadan bitti. Ancak Dünya sonsuza dek değişti. Şimdi karşılaşacağın şey cephe savaşları ve hayatta kalacağını, kurtulacağını düşünme” sözleri ile başlayan single-player modunu aşağındaki videodan izleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap