Asus Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi ne zaman? | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Asus Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi ne zaman?
Teknoloji

Asus Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi ne zaman?

Geçen ay Türkiye’ye geleceği haberleri ile gündeme gelen Asus Zenfone 3 henüz satışa çıkabilmiş değil. Asus Zenfone 3 ne zaman satışa çıkacak?

Geçen ay Türkiye’ye geleceği haberleri ile gündeme gelen Asus Zenfone 3 henüz satışa çıkabilmiş değil. Asus Zenfone 3 ne zaman satışa çıkacak?

Asus‘un şuana kadar satışa sunmuş olduğu en iyi telefonların başında olan Asus Zenfone 3 ailesi, 2016 yılının Mayıs ayı içerisinde resmi bir şekilde duyuruldu. Tüm dünya genelinde Ağustos ayından itibaren satışa çıktığını belirtelim.

Çoğu ülkelerde Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Max cihazları satışa çıkarken Asus‘tan son gelen açıklama ile beraber Ekim ayı içerisine doğru Türkiye’de satışa çıkacağı belirtilmişti. Ancak Zenfone 2 kullanıcıları Zenfone 3‘ü merakla beklerken Asus bir erteleme yoluna daha giderek Ekim ayı sözünü de tutamadı.

Peki ne zaman Türkiye’de satılacak?

Son gelen bilgilere baktığımızda Asus Zenfone 3‘ün Türkiye’deki basın toplantısı ile Kasım ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenilen yeni akıllı telefon basın toplantısı ile beraber satışa çıkacak.

Tahminlerimize göre Kasım ayının 2. ve 3. haftasına kadar satışa çıkacağını düşünüyoruz.

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap

1 yorum