Asus ZenFone 2 Akıllı Cep Telefonunun Özellikleri | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Asus ZenFone 2 Akıllı Cep Telefonunun Özellikleri
Mobil

Asus ZenFone 2 Akıllı Cep Telefonunun Özellikleri

Asus markası geliştirmiş olduğu akıllı cep telefonu serisine her an yenilerini eklemeye devam ediyor. Kullanıcıların isteklerine göre gelişimini sürdüren marka Zenfone 2 akıllı cep telefonu ile hem şıklığı hem de kaliteyi bir arada sundu. Ultra ince bir tasarım ile modernize edilmiş olan telefon kavisli ergonomik bir duruşa sahiptir.

Mükemmel fotoğraflar ve videolar kaydetmenizi sağlayan Zenfone 2 akıllı cep telefonu ışıksız ya da ışığın az olduğu mekânlarda da gerçeğe yakın fotoğraflar çekip videolar kaydetmenizi sağlıyor.

Sadece günlük hayatta eğlence, kamera, video ve internette sörf yapmak için değil ayrıca iş hayatında da anında güncelleme ekranları sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok işlevsel özelliklere de sahiptir.

Hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 39 dakika da telefonunuzun yüzde altmışına yakınını şarj edebilirsiniz. Çift aktif sim kart özelliği de yer alan akıllı cep telefonu 4 çekirdekli olup 5,5 inç ekrana sahiptir.

En Uygun Fiyat

Asus Zenfone 2 32 Gb akıllı cep telefonunun en uygun fiyat garantisi ile satın alabileceğiniz adresleri tek tek inceleyerek arzu ettiğiniz renk seçeneklerinin yer alıp almadığını görmek için saatlerinizi harcamanıza gerek yok.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap