Apple'a 1004 adet şikayet geldi! | Pc Webim
Ana Sayfa » Teknoloji » Apple’a 1004 adet şikayet geldi!
Teknoloji

Apple’a 1004 adet şikayet geldi!

Apple’ın son çıkan telefonu olan iPhone 7 hakkında gündemin başına çıkan tartışmalara bir kaç yeni tartışma daha eklendi.

Apple’ın son çıkan telefonu olan iPhone 7 hakkında gündemin başına çıkan tartışmalara bir kaç yeni tartışma daha eklendi. 

Apple‘ın bu yıl içerisinde satışa sunmuş olduğu ve oldukça meraklı bir şekilde beklenen iPhone 7  ve iPhone 7 Plus model cihazlar hakkında tartışmalar çıkabileceği gibi, en son çıkan tartışma ise kamera kalitesi yönünde oldu. Apple‘a bir çok sayıda çeşitli şikayet gelmiş durumda.

iphone-7-plus-inceleme

Kullanıcıların oldukça yüksek beklentisinin altında gelen cihazlarla ilgili şikayetlerin artmasına bir yenisi daha eklendi. iPhone 7 Plus‘un çift kamera ile gelmesine rağmen düşük kaliteli fotoğraflar çekmesinden dolayı eleştiriler artmış durumda. Ayrıca sadece kamera ile alakalı olmayıp fotoğraf efektleri de oldukça düşük kalite de olduğu söylenildi.

Bunla beraber kullanıcılardan gelen 1004 şikayetin, Amerika Birleşik Devletleri‘nde yer alan 31 Apple Store‘dan satın alındığı da öğrenildi.

Bakalım iPhone bir güncelleme yaparak efektleri günceller mi? Ya da yeni bir güncelleme ile yazılımsal olarak telefon kamerası üzerinde iyileştirmeler yapar mı? Merak Konusu…

Yazar hakkında

Harun Akar

12 yıldır editörlük yapan, teknoloji delisi tüm dilleri bilen bir manyaq

Yorum Yap