Apple Monitör Üretmeyi Bırakıyor! | Pc Webim
Ana Sayfa » BilgisayarTeknoloji » Apple Monitör Üretmeyi Bırakıyor!
Bilgisayar Teknoloji

Apple Monitör Üretmeyi Bırakıyor!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenmiş olan etkinlikte yeni MacBook Pro modellerini kullanıcılara tanıtan Apple, kendi monitörünü üretmeyi bıraktığını açıkladı.

Etkinlikte beklenen Thunder Dipslay monitörünün de yeni versiyonunun tanıtılması beklenirken Apple bu monitörlerle ilgili bir tanıtım yapmadı ve yeni versiyonunun üretimini bıraktı. 2017 yılında yeni iMac ile birlikte Thunder Display’lerin de yeni modelinin tanıtılacağı beklenirken Apple‘ın bu hamlesi kullanıcıları şaşırttı.

MacBook Pro’yu tanıttığı etkinlikte LG işbirliğiyle geliştirdiği ve Mac sistemlere özel olan iyi yeni monitör modelini tanıtan Apple, maliyet açısından kendisini rahatlatacak adımlar atıyor gibi görünüyor.

Thunder Display üretimini bırakması ve yeni monitörleri de şirketlerle yaptığı ortaklıklar ile üretecek olması Apple‘ın eşsiz tasarım estetiğini kaybedeceğini düşündürtüyor.

Yazar hakkında

Ozan Bülbül

1994 modelim, Trabzonluyum. Uzun zamandır tüketici olarak bulunduğum internet ortamında yaklaşık dört senedir bir şeyler üretip paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap