Appcrash Hatası Çözümü | Pc Webim
Ana Sayfa » Hata Çözümleri » Appcrash Hatası Çözümü
Hata Çözümleri

Appcrash Hatası Çözümü

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Genellikle internet üzerinden indirilen oyunları kurduğumuz zaman Appcrash hatası ile karşılaşmamız mümkün. İnternetten uğraşarak bir oyun indiriyorsunuz, o oyunu kuruyorsunuz, crack yapıyorsunuz ama gelin görün ki appcrash hatası veriyor. Hiç darlanmaya, bunalmaya gerek yok. Bu yazıda anlatacağım yöntemler sayesinde sorunu çözebileceksiniz.

Bu hatanın çözümünü videolu olarak anlattım lakin bir yöntemi eklemeyi unutmuşum. O yöntemi de burada yazılı olarak sizlere anlatacağım.

Dikkat ettiğimiz zaman Appcrash hatası genellikle Windows 7 ve Windows 8/8.1/10 gibi işletim sistemlerinde karşımıza çıkıyor. Demekki burada bir uyumluluk sorunu söz konusu. Uyumluluk sorununu çözmek için aşağıdaki adımları takip edelim.

  • Hata veren oyunun kısayoluna sağ tıklayıp Özellikler kısmına tıklayalım.
  • Buradan Uyumluluk sekmesine gelelim.
  • Buradan “Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu” kutucuğunu işaretleyelim ve altından windows xp’yi seçelim. Ardından “Uygula”,”Tamam” deyip kapatalım

Evet şimdi gelelim asıl yöntemimize bu yöntemi videolu olarak anlattım aşağıdan izleyebilirsiniz. He bir de kanala abone olmayı unutmayın 🙂

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap

4 Yorumlar