Angry Birds Stella İncelemesi | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Angry Birds Stella İncelemesi
Mobil

Angry Birds Stella İncelemesi

Angry Bids serisinin yeni oyunu olan Stella diğer oyunlarına göre baya bir farklı hale gelmiş. Özellikle görüntü olarak çok büyük değişiklikler var. Stella’da diğer Angry Bids oyunlarında ki özelliklerin hepsi birleşmiş.

Angry Birds StellaYukarıda ki resim oyunumuzun giriş ekranı’dır. Gördüğünüz gibi biraz pembeli pembeli bir oyun. Buradan erkek okuyucularımıza sesleniyorum bana sorarsanız oyun biraz kız oyununa benziyor. Zaten oyunun isminden de anlarsınız Stella kız ismi.

Angry Birds Stella

 

Oyunu başlatmak için dokunduk ve Loading ekranında bekliyoruz. Özellikle üzerinde durmak istiyorum. Oyun gerçekten çok değişmiş yukarıda ki resimde karakterlerin resimlerini görebiliyorsunuz. Karakterlerimiz eski Angry Birds sürümlerine göre çok tatlı gözüküyor.

Angry Birds Stella

 

Evet, oyunumuza başladık arkadaşlar. Şimdi karşıda ki yeşil kötü yaratığı vurmaya çalışıyoruz. Vurmadan önce karakterimiz havada giderken üzerine tıklayarak değişik şekilde gönderebiliyoruz. Stella versiyonundaa oyuna sektirme özelliği geldiğini belirtmek isterim.

Angry Birds Stella

 

Biz 2 yıldızı tamamlayabildik umarım siz hepsini tamamlarsınız. Bir sonra ki incelemede görüşmek üzere…

google-play

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap