Android Uygulamalara Nasıl Şifre Koyulur ? | Pc Webim
Ana Sayfa » Mobil » Android Uygulamalara Nasıl Şifre Koyulur ?
Mobil

Android Uygulamalara Nasıl Şifre Koyulur ?

Telefonlara ekran kilidi koymak bazı durumlarda can sıkabiliyor. Örneğin hesap makinesinde işim çıktı, hesap makinesine girmek için ekran kilidini aşmam gerekiyor. Bunu yapmaktansa sadece önemli uygulamalara şifre koymak bence daha mantıklı.

Bu şekilde düşünen kullanıcılar için bu yazımızda güzel bir uygulama paylaşacağız.

Uygulama Kitleme Uygulaması: AppLock

GooglePlay üzerinde en çok indirme sayısına sahip, en kaliteli bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir ve uygulamalarınızı kilitleyebilirsiniz.

Kilitlemiş olduğunuz uygulamaya giriş yapmaya çalıştığınızda karşınıza tıpkı ekran kilidinde olduğu gibi desen çıkar. Zaten aşağıdaki resimden de anlaşıldığı üzere uygulama gayet şık bir tasarıma sahip.

applock

Uygulamayı indirip çalıştırdığınız gibi karşınıza desen girmeniz için ekran gelecektir. Burada girecek olduğunuz desen şifreniz olacak.

Uygulama sayesinde Galeri’yi de kilitleyebildiğiniz gibi sadece belirli resimleri veya videoları da kilitleyebilirsiniz.

applock_2

Son olarak bunu belirtmeyi çok istiyorum, uygulama sayesinde Wi-Fi, Mobil veri, Bluetooth gibi bağlantılara bile şifre koyabiliyorsunuz.

Adamlar kilit konusunda kendilerini aşmışlar diyor, kendilerini tebrik ediyorum. Aşağıdaki butona tıklayarak uygulamaya erişebilirsiniz.

google play

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap