Alarko Servis | Pc Webim
Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » Alarko Servis
Tanıtım Yazısı

Alarko Servis

Alarko marka kombiler için daha iyi bir çalışma sistemi ancak düzenli bakımla mümkün olmaktadır. Bunun için ilgili alanda profesyonel hizmet veren bir Alarko Servis size yardımcı olacaktır. Bakımı her yıl yaptırılan kombilerin daha az arızalandıkları ve daha uzun süre kullanıldıkları görülmektedir.

Alarko Servis Kombi

Alarko Servis kombi bakımı yaptırmak isteyenler için İstanbul içinde titiz bir çalışma yürütmektedir. Normalde kombi bakımı ve petek temizliği yaptığını iddia eden birçok tesisatçı bulunmaktadır. Ancak bunlar her zaman gerekli özeni ve titizliği gösterememektedir. Önemli olan yapılan hizmetin aynı zamanda pratik ve temiz olmasıdır. Bu titizliği Alarko servis kullandığı son teknolojik cihazlarla sağlamaktadır. Aynı zamanda kombi tamiri söz konusu olduğunda da aynı titizlik ve pratiklikle çalışmaktadır. Bu sayede kolaylıkla kombi arızası tespit edilebilmekte ve arıza giderilmektedir. Yedek parça değişimi söz konusu olduğunda ise yapılan işçilikle beraber değişen parça için servis en az 1 yıllık güvence vermektedir.

Alarko Servis İletişim

Alarko marka kombileri için gerek bakım gerek arıza giderimi yaptırmak isteyenler bu konuda uzman özel Alarko Servis aracılığıyla hizmet alabilirler. Bunun için 444 78 56 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir ve ilgili konuda talep oluşturabilirler. Yapılan arama ve oluşturulan arıza kaydı ya da talep ile ilgili teknik yardım arama sırasına göre ilgili adese yönlendirilmektedir.

Web: http://www.alarkoservis.co

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap