Agar.io Benzeri Yeni Oyun: Slither.io | Pc Webim
Ana Sayfa » İnternetOyun » Agar.io Benzeri Yeni Oyun: Slither.io
İnternet Oyun

Agar.io Benzeri Yeni Oyun: Slither.io

Agar.io çıktığı zaman internet üzerinde bağımlılık yapan oyun olarak kayıtlara geçmişti. Bir çok kişi oyunu oynuyordu ve halen daha oynuyor. Bu tarz oyunlara bir yenisi daha eklendi Slither.io adamlar harbi yapmış diyebileceğimiz  bir bağımlılık yapan oyun.

Slither.io ne kadar Agar.io’ya benzese de oyunu oynamadan önce yazımızı okumanız gerekiyor. Yoksa dallama gibi oyuna atlayabilir ve başarısız olabilirsiniz.

slitherio

Bildiğiniz gibi Agar.io‘da büyük balık küçük balığı yer mantığı vardı. Aynı mantığın Slither.io’da da geçerli olduğunuz düşünerek dallama gibi oyuna başladım ve baktım ki bu oyunda büyük balık küçük balığı yer mantığı yok. Bu oyunda yılanınızın kafası diğer  yılanların bedenine değmemeli.  Değerse parçalarınıza ayrılıyorsunuz ve diğer yılanlar sizi yiyor.

Bazı oyuncular kurnazlık yapıp kendi gövdelerini sizin kafanıza değdirmeye çalışıyorlar ve çoğunda da başarılı oluyorlar.

slitherio_2

Slither.io’da Agar.io gibi mouse (diğer ismiyle fare) ile oynanıyor bunun yanında space (boşluk) tuşuna basarak yılanınızın hızlı hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Oyunda yeniliyorsunuz tekrar başlıyorsunuz, bu son el diyorsunuz olmuyor, bir türlü oyunu bırakamıyorsunuz. Bu oyun için aşırı bağımlılık yapabilir diyorum ve sizleri uyarıyorum.

He unutmadan şunu da belirteyim; Nokia 3310 telefonlarımızda oynadığımız yılan oyunundaki gibi yılanın kafası kendi gövdemize değdiği zaman  oyun bitmiyor. Bu oyundaki tek kural yılanınızın kafası diğer yılanların bedenine değmeyecek.

Slither.io Tarayıcı üzerinden, Android ve IOS platformlarından da oynanabiliyor.

Yazar hakkında

Emirhan BÜLBÜL

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem.

Yorum Yap