Künye

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Emirhan BÜLBÜL – emirhan@pcwebim.com

YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Gökhan ABANOZ – gokhan@pcwebim.com

EDİTÖRLER
Ozan BÜLBÜL – ozan@pcwebim.com
Harun AKAR – harun@pcwebim.com
Tolga BEYAZOĞLU – tolga@pcwebim.com
Emre BAĞÇUVAN – emre@pcwebim.com
Okan İŞLİ – okan@pcwebim.com

GECE EDİTÖRLERİ
Emin REYHANLIOĞLU – emin@pcwebim.com
Ahmet BEHRAM – ahmet@pcwebim.com

E-Posta
Pc Webim – Pc Webim Facebook – info@pcwebim.com

TELEFON
+90 538 274 86 58

HUKUKİ SORUMLU
Av. Ali GÖREN – av_aligoren@pcwebim.com

ADRES
Lise Yolu-1. Sokak No:11, Orta Mahallesi, 61600 Sürmene/Trabzon, Türkiye

DOMAİN SERVİSİ
IHS Telekom

YAZILIM
WordPress 4.6.1 alt yapısı kullanılmıştır.

YER SAĞLAYICI
Güzel Hosting İnternet ve Bilişim Hizmetleri

www.guzel.net.tr

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Pc Webim sitesi sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri)
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Pc Webim harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.